Verkoopafdeling



Food Service Benelux

Export, Retail et B2B

Voor uw offertes of projectaanvragen
Peter-Jan Lucas
peter-jan.lucas@portionpack.be
Keith Dewilde
keith.dewilde@portionpack.be
National Account Manager
Barbara Wittockx (Wallonië - Luxemburg)
barbara.wittockx@portionpack.be
Regional Account Managers
Gery Auwerx (Antwerpen - Limburg)
gery.auwerx@portionpack.be
Fabienne Clymans (Oost-Vlaanderen - West-Vlaanderen - Vlaams Brabant)
fabienne.clymans@portionpack.be

Customer Service

tel.: +32 14 25 96 07 , …08 , …09

Voor uw bestellingen, transporten, facturatie en productinformatie
Gert Van Meulder - Marie-France Spitaels - Kim Boudewyns
info@portionpack.be

Sales & Marketing Support

tel.: +32 14 25 96 02, ..16, ..18

Voor uw lopende projecten en private label informatie
Nathalie Pauwels - Sally Wens – Anne Meeusen
sales@portionpack.be